Kup coś konopnego swojej Walentynce

Do Walentynek zostały już tylko 2 tygodnie, a Ty dalej nic nie masz dla swojej drugiej połówki?

Przychodzimy Ci z pomocą i chcemy pomóc w wyborze czegoś konopnego na tę specjalną okazję.

Podzieliliśmy ten wpis na 3 części. W 1-szej dowiesz się o proponowanych prezentach do 50 złotych. W 2-gim zaproponowaliśmy coś do 200 złotych, a na koniec coś do 350 złotych.

Mały konopny dodatek

Te prezenty świetnie sprawdzą się jako małe dodatki do jakiegoś większego prezentu.

Dla Niej: https://samanatura.eu/produkt/zel-pod-prysznic-konopny-cannabis-200ml/

Konopny żel pod prysznic idealnie nadaje się do codziennej pielęgnacji skóry. Dzięki swoim składnikom zapewnia, że skóra jest świeża, nawilżona i gładka. Stosowanie żelu sprawia, że skóra wygląda zdrowo, pięknie i młodo.

Dla Niego: https://samanatura.eu/produkt/susz-konopny-cbd-84-kiss-1g/

Ten „pocałunek” go ukoi. Ta odmiana suszu ma działanie kojące i pozwala na skuteczne obniżenie poziomu stresu. Dlatego jeśli Twój partner narzeka na stresującą pracę to na pewno doceni ten produkt. Dodatkowo susz podczas spalania ma lekko serowy zapach.

Dla tych co cenią sobie wygodę i dyskrecję

Dla Niej: https://samanatura.eu/produkt/harmony-tempo-cbd-starter-kit-strawberry-mint-pink-lemonade/

Dla Niego: https://samanatura.eu/produkt/harmony-tempo-cbd-starter-kit-lemon-haze-o-g-kush-mango-kush/

Najbardziej elegancki i dyskretny sposób waporyzacji CBD. Jak na swoje małe rozmiary Harmony Tempo ma bardzo wydajną baterię, która starcza do 24 godzin, dzięki czemu nie będziesz się martwić o ładowanie. Waporyzator zapewnia przyjemną i delikatną parę w różnych smakach, co idealnie sprawdza się na co dzień oraz jest cenione przez początkujących vaperów. Warto jeszcze pamiętać, że każda kapsułka zapewnia 200 wdechów i można ją napełnić ponownie 4 razy, czyli w sumie około 1000 z jednej kapsułki. Zdecydowanie jeden z najtańszych produktów w użytkowaniu. Dla Pań proponujemy zestaw ze smakami – truskawka, mięta i lemoniada – a dla Panów – OG Kush, mango i cytryna.

Dla prawdziwych konopnych koneserów

Dla Niej: https://samanatura.eu/produkt/fenix-mini-waporyzator-do-suszu-ziol-koncentratow/

Małe, poręczne urządzenie z dużą mocą i jeszcze większymi możliwościami. Jeśli mielibyśmy wybrać sprzęt z naszego sklepu, który daje największą przyjemność średnio wymagającym vaperom to zdecydowanie jest to Fenix Mini. Nagrzewanie zajmuje jedynie 30 sekund, więc szybko można rozpocząć waporyzację. Temperaturę w zakresie 160-220oC można ustawić z dokładnością do 1 stopnia Celcjusza, co pozwala na efektywne uwolnienie wszystkich cennych związków z suszu.

Dla Niego: https://samanatura.eu/produkt/nowosc-waporyzator-dynavap-vapcap-2020-ziola-cbd/

Sprzęt dla prawdziwych koneserów waporyzacji. Ręczny waporyzator to urządzenie najwyższej jakości wykonane ze stali nierdzewnej. Regulowana komora zapewnia możliwość dosyć dokładnego dozowania suszu, oleju i wosków. Jest nieduży, dzięki czemu idealnie mieście się w kieszeni. Ten waporyzator to zupełnie nowa i bardziej tradycyjna przyjemność z waporyzacji.

To już wszystkie nasze rekomendacje na Walentynki. Pamiętaj, że liczy się gest i pamięć, a nie wartość prezentu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *